Skip to content

Hakkımızda

HidroAtik Mühendislik

2006 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz hidrolik sektöründe, 2013 yılında konusunda uzman bir kadroyla Hidroatik Mühendislik firmasını kurduk. “Müşteri Memnuniyeti” ve “Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek; mühendislik hizmetleri, proje ve sistem tasarımı, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir. Müşteri taleplerine en kısa sürede,en uygun ürün ile cevap veren Hidroatik Mühendislik, yaptığı müşteri ziyaretleri sonrası gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır. Hidroatik Mühendislik, imalatı gerçekleştirilecek her türlü endüstriyel ve mobil uygulamalarda kullanılacak hidrolik ve pnömatik ürünleri, ünite imalatını mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek tecrübeli bir kadroya sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırmageliştirme, plânlama, zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücümüzle destek vermekteyiz.

Vizyonumuz

Yönetim felsefemiz; müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, hedef faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda şirketimizi aranılan bir marka haline getirmek, kendimizi sürekli gözden geçirmek ve sürekli büyüme potansiyelini değerlendirmektir. 

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen Dünya pazarında; teknolojiyi takip ederek performansını ve müşterilerine sunduğu hizmeti sürekli geliştirmek ve sektöre yön veren bir şirket olmaktır. Yaptığımız her işin yüksek kalite içermesiyle, müşteri memnuniyetine olumlu yönde katkı sağlaması amaçlanmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Geniş çözüm ortağı ağımızla yedek parçada yanınızdayız.